intellope-academy-espresso-notebook-espresso-cafe-studium

Academy Espresso – Vaša najlepšia budúcnosť z pohodlia domova

Chcete sa učiť nové veci, cvičiť či posúvať svoje vedomosti ďalším? Online vzdelávacia platforma Academy Espresso Vám spoločne s overenými poskytovateľmi prináša doživotný prístup k vzdelávaniu. 

Ide o koncepciu v spolupráci so spoločnosťou Intellope a projektom mFires, ktorý je zameraný na zlepšenie poskytovania špecifických asistenčných a sociálnych služieb, vďaka čomu sa výrazne zlepší kvalita života nie len seniorom, ale aj ich blízkym. Víziou spoločnosti Intellope je podporovanie každodennej práce zákazníkov s odborníkmi, ktorí sú schopní predchádzať problémom a predvídať riziká, ktoré sa vyskytujú každý deň, vďaka čomu sú schopní navrhovať inovatívne riešenia.  

Platforma Academy Espresso je modul vzdelávania, školení a hodnotenia, ktorý prináša desiatky online kurzov z rôznych oblastí, ako napríklad zdravie, hobby, digitálne zručnosti či vzdelávanie cudzích jazykov alebo financií, vďaka čomu sa môžete učiť nové veci, cvičiť a posúvať svoje vedomosti ďalej.  

Zdroj: Unsplash.com/Thought Catalog

Cieľom platformy Academy Espresso je spoločne s overenými poskytovateľmi prinášať svojim klientom doživotný prístup k vzdelávaniu vďaka neobmedzenému prístupu k online kurzom z viacerých oblastí. Okrem vzdelávania však zákazníci môžu posúvať svoje vedomosti ďalším. V platforme tak nemusíte pôsobiť iba ako študent, ale aj ako učiteľ, ktorý  môže vďaka oblasti, v ktorej vyniká, vzdelávať ostatných členov.  

Nakoľko ide o desiatky online kurzov z rôznych oblastí, platforma Academy Espresso je určená všetkým, ktorí sa chcú učiť nové odvetvia alebo sa zdokonaľovať v už ovládaných témach. Kurzy sú určené pre všetky vekové kategórie, či už pre študentov, pracujúcich ľudí alebo seniorov, ktorí chcú tráviť svoj čas plnohodnotne. Vďaka širokému spektru oblastí a online prístupu sa môžete vzdelávať akúkoľvek tému kedykoľvek a kdekoľvek.  


Spoločne s overenými poskytovateľmi, platformou Academy a šálkou espressa Vám pomôžeme vybudovať si svoju najlepšiu budúcnosť. A to všetko z pohodlia Vášho domova.  

Zdroj: AcademyEspresso https://academyespresso.com

You might be interested

5/5

Copyright © 2020 Intellope, s.r.o. | All rights reserved.

THEMES

Most popular

Newsletter

You’ve read about the importance of being courageus, rebellious and imaginative.

Social club

There is no better advertisement campaign that is low cost.

Copyright © 2020 Intellope, s.r.o. | All rights reserved.