Warning: Cannot declare class Google_Client, because the name is already in use in /data/b/f/bfdd6da2-8dac-4f8d-baee-ee6a14fc4322/intellope.com/web/wp-content/plugins/elementskit/libs/composer/vendor/build/vendor/src/google/apiclient/src/aliases.php on line 12
Pozvánka na uvedenie platformy onselo- Intellope
Pozvánka na Vianočnú́ kapustnicu spojenú́ s uvedením novej platformy onselo.

Pozvánka na Vianočnú kapustnicu spojenú s uvedením novej platformy onselo. 

Pozývame vás na krátku prezentáciu a diskusiu pre všetkých, ktorí o problémoch nielen hovoria, ale prinášajú aj riešenia.

Skupina ľudí z Východného Slovenska na základe vlastných osobných skúsenosti, ako aj skúsenosti z oblasti krízového riadenia, prišli s nápadom ako nám všetkým pomôcť. Aplikácia onselo chce formou systému asistenčných služieb pomôcť špecifickým cieľovým skupinám ako sú seniori alebo zdravotne znevýhodnení. Vďaka aplikácii bude možné využívať služby ako dovoz liekov, potravín, požičanie alebo zakúpenie zdravotníckych pomôcok ale aj využívanie služieb opravárov, ošetrovateľov či sociálneho taxíka. 

Onselo – aplikácia, ktorá pomáha nám všetkým!

Na úvodnej konferencii, ktorá sa konala v apríli, bolo odprezentované riešenie pre pomoc nie len seniorom, ale nám všetkým. Ide o aplikáciu onselo, ktorá je už na svete. 

Radi by sme Vás pozvali na jej prvé verejné predstavenie spojené s vianočnou kapustnicou a kultúrnym programom. Konať sa bude 9.12.2022 od 10:00 hod. v Hoteli Familia v Starej Ľubovni. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť osobne, bude celé podujatie streamované aj prostredníctvom platformy Zoom. 

Všetci, tí, ktorí si prídete vychutnať vianočnú kapustnicu v hoteli Familia a tiež tí, ktorí budete sledovať iba online, prosíme registrujte sa na tomto linku: bit.ly/mikulasjenaonselo.

Tešíme sa na stretnutie s Vami! 

You might be interested

5/5

Copyright © 2020 Intellope, s.r.o. | All rights reserved.

THEMES

Most popular

Newsletter

You’ve read about the importance of being courageus, rebellious and imaginative.

Social club

There is no better advertisement campaign that is low cost.

Copyright © 2020 Intellope, s.r.o. | All rights reserved.